Porady dietetyczne trenera osobistego

Zanim zaplanujemy Twoją dietę, musisz się szczerze przyznać przede mną i chyba, co trudniejsze przed sobą, jakie są Twoje nawyki żywieniowe. Przede wszystkim wymienić „grzeszki”, które nie tylko wpływają negatywnie na Twoją sylwetkę, ale są szkodliwe dla zdrowia.

Kompleksowa porada dietetyczna u trenera personalnego obejmuje dokładny wywiad żywieniowy oraz ocenę sposobu żywienia. Zostaniesz poproszony o dokładne zapisywanie swojego jadłospisu, łącznie z napojami i przekąskami.  Wspólnie przeanalizujemy poszczególne pozycje Twojego menu i postaramy się znaleźć zdrowsze i bardziej dietetyczne zamienniki, tak aby pożywienie było nie tylko smaczne, ale i wartościowe. Ten zabieg ma na celu wyrobienie nawyków zdrowego jedzenia i uświadomienie klientowi, że drobna korekta jadłospisu ma wpływ na lepszy metabolizm, obniżenie kaloryczności, a co najważniejsze poprawę Twojego samopoczucia. Podpowiem co jeść, czego unikać i jak zbilansować dietę, aby osiągnąć szybkie efekty.

Moja praca wymaga ode mnie nieustannego doszkalania się i poznawania najnowszych trendów w dietetyce oraz śledzenia badań naukowych. Jestem na bieżąco z aktualnymi informacjami poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kongresach, konwencjach, a także czerpię szeroką wiedzę z czasopism i opracowań branżowych.

dominikacuda_zdjecia_sportowe_fotograf_sportowy_reklamowe_reklamowy_trener_personalny_kraków_warszawa_bieganie_fit_fitness_buty_do_biegania_1843 min

Nie mam zamiaru przeprowadzać rewolucji w  Twojej kuchni.

Zdrowe wybory, świadomość co jest dobre, a co  złe da możliwość sięgania jedynie po produkty, które są dla Ciebie dobre.

Nie bój się zmian, czasami drobne modyfikacje  Twojego jadłospisu mogą dać spektakularne  efekty.

Dieta to nie cierpienie, nie myśl o niej jak o  obozie przetrwania.

Jedzenie musi sprawiać przyjemność! Gwarantuję Ci, będzie smacznie i dużo zdrowiej!

Nie czekaj „do poniedziałku”, wymówka pt.  „zacznę się odchudzać po imprezie u Kaśki” –  idzie w kąt. Wybieraj to co Cię odżywi, a nie utuczy.

W internecie aż huczy od „diet cud”, czasemmożna się zastanawiać, czy autor, tudzież pomysłodawca sprawdził ją na sobie. Wychodząc Wam z pomocą – w jednym miejscu zebrałam je wszystkie. Do niektórych z chęcią dodałabym *gwiazdkę „don’t try it never ever”!

Muszę to podkreślić, że sposób odżywiania jest kwestią niezwykle indywidualną i zależy od wielu czynników, takich jak somatotyp, schorzenia, choroby, zaburzenia hormonalne, tryb życia, czy też cele treningowe. W celu stworzenia dostosowanego do Twoich potrzeb jadłospisu zapraszam do kontaktu.

Spis najciekawszych diet: