Dziewczyny jestem dla Was – Ania Matusik Trener Personalny dla kobiet z Warszawy i okolic

Przestań marzyć o pięknym i jędrnym ciele, zgrabnych nogach i atrakcyjnych pośladkach. Zawalcz o nie! Praca z trenerem personalnym dla kobiet to nie tylko prawidłowy zestaw ćwiczeń i dieta. Najważniejszym elementem współpracy jest motywacja do działania. Wspólnie określimy cele i wybierzemy najlepszy sposób na ich realizację. Pomyśl o sobie i bądź pewna, że nigdy nie pożałujesz tej decyzji. Mniejsze obwody, zarysowane mięśnie i nowa Ty w lustrze w ubraniu mniejszym o rozmiar, czy dwa. A to dopiero początek.

cover 4

Wiele kobiet ma opory przed podjęciem współpracy z trenerem personalnym, ze względu na strach przed nieznanym. Nie chcą chodzić na siłownię, gdyż krępują się innych ćwiczących – głównie mężczyzn. Tym bardziej wizja pracy z trenerem mężczyzną, który będzie nieutannie obserwował Ciebie ćwiczącą – często po prostu odstrasza. Indywidualny trening z inną kobietą, osobą której można powiedzieć wszystko, bez wstydu i oporów to często klucz do przełamania własnych słabości. Trenerka osobista dla kobiet w pełni rozumie potrzeby swoich klientek. Jest bardziej wyrozumiała, kiedy masz gorsze dni, znajdzie rozwiązanie, aby szybko poprawić Ci nastrój.

cover 3

Nie lubisz siłowni – będziemy ćwiczyć w domu, bądź w plenerze. Każde miejsce jest dobre na trening. Najważniejsze to zacząć, a oferta treningowa jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań podopiecznej. Twoja trenerka personalna znajdzie na Ciebie sposób i nie pozwoli odpuścić. Zajrzymy do Twojej lodówki, wyznasz jak na spowiedzi co jadasz i co podjadasz w ciągu dnia. Uwierz mi, że drobne modyfikacje są w stanie dać spektakularne efekty.

Nic nie daje lepszej zachęty do treningu, niż pierwsze efekty, które przy wytężonej i uczciwej pracy zobaczysz już po kilku tygodniach. Treningi personalne to proces – sama doskonale wiesz, że nadprogramowe kilogramy i fałdki tłuszczu nie powstały w miesiąc. Przytulałaś je do siebie od dłuższego czasu- roku, czy kilku lat. Zadbaj o siebie, zacznij ćwiczyć, a nagrodą będzie lepsze samopoczucie, piękne, jędrne pośladki, zgrabne nogi i Twój uśmiech.

Nigdy nie jest za późno, żeby zejść z kanapy i zawalczyć o siebie.

Ania Matusik Trenerka dla kobiet zaprasza na wspólny trening indywidualny

Nurtuje Cię pytanie „ile kosztuje trener personalny? Zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem na blogu.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz