Oczyść swoje ciało

Aspekty detoksu fizycznego i mentalnego – artykuł dla TREC Magazine z sierpnia 2016 roku.

Poruszyłam temat zanieczyszczeń środowiskowych, zagrożeń wysoko przetworzonej żywności, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie. Znajdziesz tu informacje jakie podjąć kroki, aby uchronić siebie i swoją rodzinę przed groźnymi toksynami.

 

 

Trener personalny – czemu warto ćwiczyć pod okiem specjalisty

Materiał ukazał się na portalu livingroom24.pl. Dość szeroko mówię tutaj o pozytywnych aspektach współpracy z trenerem osobistym. A jeżeli masz przy sobie dietetyka i trenera w jednym – to już połowa sukcesu – druga połowa to Twoje zaangażowanie!

http://livingroom24.pl/artykul/lifestyle/nie-tylko-dla-indywidualistow

 

Super Trening z Anią Matusik

Publikacja z dnia 25 kwietnia 2014 r. Na łamach Super Expressu prezentowałam ćwiczenia na łonie natury z wykorzystaniem sprzętu ogólnodostępnego w wielu punktach Warszawy, najczęściej parkach i terenach zielonych. Trening w plenerze jest świetnym pomysłem dla osób, które całe dnie spędzają w zamkniętym pomieszczeniu. Pozytywna dawka ruchu plus świeże powietrze potrafią zdziałać cuda!

http://www.se.pl/kobieta/zdrowie-kosmetyki/supertrening-z-super-expressem-na-lonie-natury_394070.html?photo=293206

 

Jestem fit – co to właściwie znaczy?

Publikacja z dnia 17 stycznia 2014 r. Przedstawiam tu początki fitnessu na świecie i w Polsce oraz mówię o wszystkich aspektach, które wiążą się z troską o bycie w dobrej formie. Dowiesz się także na czym polega współpraca z trenerem personalnym i jakie są zalety takiej współpracy.

http://www.nasztomaszow.pl/szminka-malowane/jestem-fit-co-to-wlasciwie-znaczy/

 

Jak być fit na emeryturze?

Publikacja z dnia 26 stycznia 2014 r. Artykuł dotyczy aktywności fizycznej seniorów. Mówię o wszystkich zaletach zdrowego trybu życia i pozytywnego wpływu funkcjonowanie organizmu. Przedstawiam możliwości jakie mają do dyspozycji osoby w wieku 50+, aby utrzymać sprawność do późnej starości.

http://www.zdrowebielsko.pl/60,artykul.html

 

Ćwicz pod chmurką ze specjalistą

Publikacja z dnia 03 lutego 2014 r. Artykuł powstał z myślą o wszystkich, którzy wolą aktywność na świeżym powietrzu. Propozycje form uprawiania sportu w plenerze. Wobec tego, jeśli po spędzeniu 10 godzin w klimatyzowanym biurze, przy sztucznym  świetle, nie chcesz się zamykać siłowni – wybierz trening „pod chmurką”.

http://4risk.net/aktualnosci/1029/cwicz_pod_chmurka_ze_specjalista/

 

15 sposobów na przyśpieszenie metabolizmu

Publikacja z dnia 04 lutego 2014 r. Głodzisz się nie nie chudniesz? Starasz się jeść zdrowo, a jednak efekty nie są zadowalające, gdyż tkanka tłuszczowa tak Cię polubiła, że nie chce się z Tobą rozstać? Sprawdź moje 15 sposobów na to, aby przyśpieszyć metabolizm i spalanie kalorii. Czasem drobne zmiany w Twojej kuchni, odpowiednio zaprojektowany trening, mogą mieć wpływ, że przemiany energetyczne w Twoim organiźmie utrzymyją się nawet kiedy śpisz.

http://www.bielsko.biala.pl/firmy/porady/34/15-sposobow-na-przyspieszenie-metabolizmu